Shes fugonin Ford tranzit 2.2 tdi

Shitet nga: Regja 06 Jan 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Ventura eshte ne gjendje te rregullt e posardhur nga italia dhe me gjendje shume te rregullt. Kilometrat e garantuara. Per me shume munde te kontaktoni Ne 049578269 osé 049186957. Cmimi me marrveshje!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim