Hyundai

Shitet nga: hyondai 08 Shk 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Terracan
shitet dhe ndrrohet me ndonje kamionet
asht me targa ch, i qlajmrun ngjendje te mir, qmimi sipas marrveshjes. 049 696 453
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim