Japim tavolina dhe shatorra me qira Vraniq-Therand

Shitet nga: Besnik 03 Mar 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2015
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Japim tavolina dhe shatorra per ahengje te ndryshme familjare dhe raste pikllimi ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim