Ismaijl Kurtishaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SHARRI 31 Jan 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: > 500 000
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
SHITEN 2 AUTOBUSA SETRA 315HDH, VITI 1993 DHE 315HD VITI 1994. JANË NË GJENDJE SHUMË TË MIRË.
Çmimi sipas marrëveshjes

Tel:. 044/190-261, 049/190-261
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim