mercedes

Shitet nga: Mejdi 22 Dhj 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes veturen e tipit mercedes verura si ne gjendje fizike dhe ate mekanike asht ne rregull posedon edhe dokumentet e servisimit te rregullt posedon goma te reja te dimrit perveq klimes i ka te gjitha opsionet e nevojshme. Regjistrim ka deri ne fund te gushtit 2016
E BEJ EDHE NDRRIM ME TRAKTOR OSR MAKIN
PER ME SHUM KONTAKT...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim