mercedes

Shitet nga: mercedes 23 Tet 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
shes mercedes clk ne gjendje shum te mire
me goma te veres dhe dimrit
me regjistim i doganuar
ndrrim me bmw x3 ose mercedes ml 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim