mercedes clk

Shitet nga: mercedes 23 Tet 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
shes mercedes ne gjendje te rregullt
me regjistirim
goma veres dhe dimrit
mundet ndrrim me bmw x3 ose ml 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim