Mercedes Benz 300d

Shitet nga: Pajtim 02 Maj 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
Shes veturen ne gjendje te rregullt.
Ne vitin 2011 i kam ba servis dhe ja kam nderru te gjitha pjest qe i ka pas me defekt e keni dhe ne foto.
Per me shum info. Nr 049 191 454 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim