Mercedes Benz S400

Shitet nga: Leotrim 15 Nën 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 400
Mercedes Benz S400 CDI, Dizel , 3996 cm3 , 260 Ps,viti 2004 ,Automatik. Regjistrim ka deri me 05.08.2016.
Ka klime , nxehmje te ulseve si dhe ftofje . Ka masazh per ulse. Ka teknologji te avancuar . Ndizet ne qels dhe me ane te pulles Start ne ndrrus te shpejtsive pa qels hiq.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim