Shitet Mercedes Benz C 220

Shitet nga: Blerim Sot 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 800 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
Shes veturen Mercedes Benz C 220 viti 2008 motorr 2.2 / 170 ps dizell - manuel me 175000 km me liber te servisit vetura ka te paguar doganen homologimin eshte e ardhur nga Zvicrra dhe eshte ne gjendje shum te rregullt per ma shum na kontaktoni ne 044 430 - 816
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim