Mercedes C220 -02

Shitet nga: betim 25 Shk 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Therandë
Shitet vetura mercedes C220 ne gjendje shume te mire. Vetura posedon klime automatike.centra, marsh automatik tiptronik dhe tempomat. Vetura eshte shume e ruajtur si brenda dhe jashte. Vetura ka regjistrim deri ne prill 2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim