Mercedes E 250 diesel -95 me 1 vit regjistrim

Shitet nga: Halim Berisha 06 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Therandë
Shitet Mercedes E250 Dizel viti prodhimi 23.12.1994 i klimatizuar Automatik ne gjendje te mir regjistrim deri ne janar bejm dhe nderrim me ndonje vetur nese na konveon Tel: 044/183-995
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim