Mercedes ML 320 diesel -07

Shitet nga: Sejdi 04 Shk 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 500 EUR

Komuna: Therandë
Shes ML 320 cdi 4 matic offroad pro,viti 2007 full extra,ML asht per te gjitha llojet e rrugve,si malore edhe rrug te rrafshta normal,likur krem,senzor shiu,tempomat,dvd para dhe mrapa,V motor,armortizimi me ajer me kontroller,sistemin e ndarjes 4*4,ndy rrot edhe automatic,xhamat e mram kolor fabrikisht,klimatronik,pasqyre paluse,fellne 18 me goma tmira,me servis te kryer,pa dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim