Mercedes S 320 Cdi -2004

Shitet nga: besnik 01 Pri 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Therandë
Vetura eshte ne gjendje te mire vetura te gjitha opsionet automaatik tiptronik me sensor enterierin e brendshem e ka lekur felnat alu si dhe opsione tjera shes urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim