Mitsubish dizel 2001

Shitet nga: isa 04 Shk 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Therandë
Shes veturen mitsubish pajero .Eshte ne gjendje te rregullt . me klim dhe ka regjistrim deri me 8 prill 2015 .Bejme edhe ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim