Opel Vectra -89

Shitet nga: vectra 09 Mar 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Therandë
Shes opel vectra 1.7dizel shum e ruajtur si jasht po ashtu dhe Brenda vetura kurruzion nuk ka hiq ka shum shpenzime te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim