Opel Vectra 1.7 dizel -89

Shitet nga: vectra 21 Shk 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Therandë
shes opel vectra 1.7 dizel shum e ruajtur si jasht po ashu dhe brenda vetura kurruzion nuk ka askund vetura ka shum harigjme te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim