Opel Vectra dizel -89

Shitet nga: vectra 03 Mar 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Therandë
Shes opel vectra 1.7 dizel shum e ruajtur si jasht po asht dhe Brenda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim