Opel Zafira 2.0 dizel -02

Shitet nga: Lulzim Sylaj 28 Maj 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Therandë
Shitet Opel Zafira 2.0 ,viti prodhimit 2002 , e zez metalike , marshi manual 6 shpejtsi , 7 ulse , ulset me nxemje , ne gjendje te rregullt , ka regjistrim deri ne muajin gusht 26.08.2015 ,
Gjithqka elektronik i ka mbrenda: pasqyret elektronike, radionin elektronik edhe ato rreth timonit (volume), 4 gjamat elektronik,AIR BAG (4copa), Klime, ne veqanti e ka Tempomatesin.
Ka Cd player ner ulse me 4CD, Felgat i ka te reja, Gomat i ka te dimrit dhe te veres,
Motorin e ka ECOTEC
Mund te kontaktoni edhe ne viber : 00386 49 354 271
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim