Opel Astra 1.7 gtc -08

Shitet nga: Arber 20 Gsh 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 600 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel astra gtc 1.7 diesel motorr isuzu dhjetor 2008
134.000 km original 92 kw 125 cv
Gjithqka ne rregull
Kontrolli teknik, ulja me te gjith filtera dhe dianjosi sa po jan ba.
Frejt dhe diskat e ri ,rrypi motorrit pumpa ujit dhe frecioni jan ndrruar para 15.000 km
Gomat Bridgestone 90% maji 2015 plus goma dimrit te reha 100% me fellga origjinal opellit
Vetura shitet me targa italiane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim