Opel astra

Shitet nga: Agon 09 Sht 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes Opel Astra ne gjendje perfekte
E rujtne si mrena ashtu dhe jasht
1.7 cc shpenzime minimale
Motor ecotec
Ulse gjysem lekur shum te mira
Seviset e kryera
Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim