Vetura , Opel Astra

Shitet nga: Afrim 16 Dhj 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra 1.7 , CDTI , 110 CVSV .
Makina karavan , eshte ne gjendje te rregullt ,nuk ka asnje gervishtje , dhe eshte e ruajtur .Makina eshte me targa italiane dhe ndodhet ne Itali . Ka MP3 ,CD , RADIO , BLUETOOTH ,AIRBAG ,ABS etj. Na kontaktoni vetem nese jeni te interesuar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim