Opel Corsa -02

Shitet nga: qamki 28 Sht 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shes Opel Corsa 1.2 benzin vetura eshte e regjistruar me tabela KS per her te par dhe ka regjistrim nje vit,
vetura posedon motro ekotek me zingjir,abs, airbeg, klim, esp, 5 dyer dhe ka dypar goma te Veres dhe Dimrit,vetura eshte e rujen si mrena ashtu edhe jash nuk ka nevoj as edhe 1 euro investim,
tel 044 630 470
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim