Opel Corsa NJOY 1.2 Eco Tec - 2003

Shitet nga: edi 17 Jan 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel Corsa modeli NJOY ngjyre e kuqe metalike (vishnje) e Importuar nga Ch
Vetura Posedon 1 Vit Regjistrim 4 Gomat e Dimrit me Fellne motorrin 1.2 16 v eco tec me Zingjir hargjimet e vogla
Kilometra 131.000 T garantuara .
vetura eshte ne gjendje perfekte
ndrrim i mundshem me ndonje veture me te madhe diezel shtoj dhe pare varet nga vetura .Kontakto edhe ne Whatssap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim