Opel Corsa cdti

Shitet nga: Valon 30 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet Opel Corsa cdti 1.3 i padoganuar,ne gjendje perfekte dhe gjitha opsionet e mundshme,ka 75 kuaj fuqi dhe asbt shum i rujten si mrena si jasht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim