Opel Corsa

Shitet nga: Fatos 14 Shk 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet Opel Corsa 1.0 eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe nuk ka nevoj per asnje investim, shpenzime ekonomike, posedon regjistrim deri ne muajin korrik 2016. Per me shume informata mund te kontaktoni ne nr e telefonit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim