Opel corsa

Shitet nga: Dritan 18 Sht 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel corsa 1.2 viti 2002! Kambio automatic dhe tronic,Ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorike.taxa dhe siguracion te sapo prera ne muajin shtator!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim