Opel Frontera

Shitet nga: Naser rrafshi 08 Jan 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Frontera
Opel frontera -Ësht i Viti 2000 dhe gumat e veres dhe dimrit atomatik karrikat i ka elkur esht shum i mir ska probleme esht i rregullun mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim