OPEL

Shitet nga: Urim Zogaj 05 Nën 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes Veturen
Regjistrim deri 03/11/2016
KLIMATRONIK ne gjendje te regull
Ben edhe ndrim me Pikap dhe golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim