Shes veturen OPEL VECTRA 3.0

Shitet nga: Naim Kuqi 01 Maj 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes veturen Opel Vectra shum e mire, e ruajtur. Ka motorin 3.0 qe eshte nje makine e rrale sepse veturat tjera te ketij lloji mund ti gjeni vetem 1.9 ose 2.2 . Vetura eshte me targa te Sllovenis mirpo eshte e sapo regjistruar ( para 10 dite) dhe ka regjistrim edhe 1 vjet. Asnjeher ska pas defect, asht shum kerr stabil, ngre shum mir, asnjeher nuk te len ne rrug. Per me shume info rreth vetures, Kontaktoni ne numrin e telefonit: +38649609003 ( gjithashtu edhe me viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim