Opel -zafira 2.0 Dizel

Shitet nga: Brahimaj 26 Dhj 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Vetura gjendet ne gjendje te rregullt dhe Garnojm per kilometra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim