Opel-Zafira

Shitet nga: Shemsedin Gashi 07 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Vrejtje:Te gjitha serviset i ka te kryera dhe gomat e dimrit edhe te veres vin bashk eshte ne gjendje te rregullt .Regjistrim ka deri ne mujin shtator 2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim