Opell corsa -91

Shitet nga: selajdin bajramaj 04 Mar 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
opell corsa 1.0 benzin spenzime shum te vogla... esht ngjent shum te mir si motorr si dhe jesht ashtu dhe mrena esht e rujten .
044 289 450
049 461 372
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim