PEUGEOT 307 HDI -04

Shitet nga: kastriot 12 Pri 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Therandë
PEUGEOT 307 HDI, E POSADOGANUAR NGA ZVICRRA,2004, 136PS, 6 SHPEJTESI, BORD COMPUTER,CLIMA TRONIK.
VETUARA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MEKANIKE DHE TEKNIKE.
ESHTE E IMPORDUAR NGA ZVICRRA, E POSADOGANUAR, NJE VIT REGJISTRIM.
PRONARI I PARE ESHTE GJERMAN, NDERSA PRONARI I DYTE JAM UN.
VETURA KA KILOMETRA TE GARANTUARA, TE GJITHA SERVISET ME RREGULL TE KRYERA NE ZVICERR- PARTIKEL FILTERIN E NDRRUAR, TURBINEN E NDRRUAR, FRENAT DHE DISQET, RRYPIN DHEMBEZOR, ME NJE FJALE VETURA NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM SHTESE.
QMIMI I SHITJES ESHTE 5000 EURO.
NDRRIM NUK BEJM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim