Peugeot 306 -98

Shitet nga: heroind 18 Mar 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Therandë
Makina ka regjistrim edhe dy muaj eshte regjistrimi i dyt ne kosov , eshte 1.5 kubik dizel eshte i ruajtur si ne motorr ashtu edhe jasht ,posedon klim e shum gjana tjera etj.
Per informata na kontaktoni 049431238 dhe 049431068
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim