Shitet Peugeot 306

Shitet nga: herolind 09 Shk 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 306
Shitet ose nderrohet Pezhoja , eshte 1900 kubik dizell, shpenzimet shume te vogla , servisimin e kryn , eshte ne gjendje te mire si jashte dhe ne motorr. Numri viberit +38649606574
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim