peugeot 306

Shitet nga: vehbi gashi 26 Gsh 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 306
shes automjetin ne gjendje shum te mir si dhe me nje qmim shum te arsyeshem per me shum na kontaktoni ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim