Peugeot 307

Shitet nga: Edon Bajrami 23 Gsh 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 999 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shitet Peugeot 307 Benzine me kubikazh 1.4 16v. Klimatronik, Pasqyre Elektrike, Goma te Veres dhe te Dimrit, Gjama Elektrik etj.
Po ashtu nderrim i mundeshem me Pick UP (cady VW)

Eshte ne gjendje te rregullt funksionale pa probleme.
Veture per shpenzime lokale. nga 5.5l/100km deri ne 7.5l/100km mvaresisht nga vozitja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim