Peugot partner 1.9 dizel

Shitet nga: Fadil 17 Nën 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
Vetura eshte ne gjendje te rregullte si mbrenda ashtu edhe jashte qka mund te shihet edhe ne foto.
Vetura ka 5 ulese e qe uleset mrapa mund te largohen qe vetura te shendrrohet ne transport.
Po ashtu vetura eshte enkas e dizejnuar per persona me aftesi te kufizuar qe te barten sipas nevojes ngase mbrapa ka kiperin qe te ulet deri ne toke dhe ngritet.
Eshte shume ekonomik me hargjime te vogla.
Posedon klimen.

Numri kontaktues: 044 987 954 (i njejti ne viber dhe whatsapp)


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim