Pjes per citroen c15d 1.8cc-99

Shitet nga: citroen 07 Krr 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Therandë
Posedoj keto pjes per citroen c15 1.8d
Koka e motorrit me griaq50euro
menjaqi+korpa me drupllager dhe llamella40euro.
Bosh pumpa40euro qmimi fix.
Gjamat 2 mrapa nje anash dhe 2 te shoferi dhe pasagjeri5euro copa.
Kutia griaqve 8euro
auspuhi komplet.dhe disa pjes tjera25euro.
vw opel mercedes fiat audi golf seat bmw TE GJITHA PJEST JAN NE GJENDJE TE corsa REGULLT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim