Renault clio 1.5dci -02

Shitet nga: bekim 08 Pri 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
shes reno clio viti i prodhimit esht 05.12.2002
esht 1.5 dci
kerri esht ne gjendje shum te mir dhe ka hargjimet shum te vogla
hargjimet 4.2l 100km
ka klim dhe punon klima
si dhe ka karrikat shum te mira dhe kan airebeg
e kam dhe libren te cilen jan te gjitha datat e servisit te kerrit qe ja kum ber me rregull
e shes me marrveshje ose baj ndrrim per matrial shpije


kontakt;049479221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim