Renault Kango 1.9 Dizel

Shitet nga: Brahimaj 27 Dhj 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
vetura gjendet ne gjendje shum te mir dhe shum e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim