SHES NDERROJ DHE SHTOJ PARE Fiat Punto benzin -03

Shitet nga: Bajrush 18 Mar 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Fiat Punto viti 2003 , 3 dyersh ne gjendje te shkelqyer pa dogan , harxhime minimale , nderroj me audi , mercedes , peugeout , golf dhe ndonje pikap ! Numri kontaktues 044 183 778 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim