Pikap seat terra

Shitet nga: Enisi 09 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Terra
Shitet pikapi seat terra 1 .4 diesel 1994 . Vetura eshte ne gjendje shume te mire ,dhe te rregullt . Regjistrim ka deri me date 20. 05 .2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim