U shit 4500euro flm shum merrr jepppp

Shitet nga: Ariol 07 Mar 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shes wolsfagen Bora TDI (DI) te kuqe 6 shpejtsi asht ne gjendje perfekte
2 par goma Dimer Dhe verē
Senzora pashqyre
DvD player
Airbag
Higline
Climatronic
Nxemje karrikave
Dhe shum opcjone tjera
Full Extra...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim