VW BORA 4X4 TDI -01

Shitet nga: Egzon 23 Mar 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Komuna: Therandë
Shes VW bora 6 shpejtesi + R
1.9 tdi 3 t kuqe
4motion (4x4)
110kv- 150ps
Dritat Xenon.
Kuk terheqese e cila edhe i hiqet
Sensor shiu
4 dritaret elektronike
Shiber elektronik
Tempomat - rritja e shpejtesise dhe zvoglimit ne timon Instrument tabllen krom
Navigacion + radio + cd changjer - 6 cop
Ulset lekur te markes se njohur Recaro si dhe me nxemje
Regjistrim RKS 10 MUAJ
Fellne 17coll me goma te reja zr sport
Klim funksionale
Sistem te frenimit ABS
ESP - Stabilitet i mjetit ne ngrica
Pasqyre krom dhe me nxemje
Mbyllje qendrore . Mbyllet automatik edhe gjat levizjes
Dy par qelsa fabrikisht
Sevisin e madh te posa kryer me kilometra te garantuara
QMIMI 5400E i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim