VW Golf 2 benzin -90

Shitet nga: sami.rexhaj 07 Shk 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shitet vetura golf2. Golfi asht me benzin 1.8.punon shum mir dhe esht shum i ruajtur.per me shum info.044 483 957
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim