VW Golf 3 1.9 TDI -93

Shitet nga: Arsim 02 Mar 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Therandë
Shitet Golf 3 1.9 TDI dizel ngjyre metalike. Ka 160,000 km te kaluara. Posedon goma te dimrit, fellne te aluminit. Regjistrim RKS deri ne Maj 2015. Ne gjendje shume te rregullt. Harxhon shume pak dhe eshte shume praktik dhe i perdorshem per familje, BEJ NDRRIM TE MUNDSHEM ME GOLF 4.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim