VW Golf 4 1.9 TDI - 96KW-131ps -03

Shitet nga: hazir 14 Mar 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
-Golf 4 1.9 TDI (DI te kuqe) 96KW-131ps
-MODELI: PACIFIC
-KLIMATRONIC
-AIRBAG
-PASQYRE ELEKTRONIKE DHE NXEMJE
-GJAMA ELEKTRONIK
-NDRRIM NUK BAJ


IPKO : +38649609303
VALA: +37744218304
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim