Ofrojmë Aparata kunder Lagështis pas vershimevë

Shitet nga: #VR Sot 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 EUR

Viti: 2018
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Therandë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Ofrojmë me qira Maqina për thithje të lagështis profesionale#### 5€/24h#### Japim me qira maqina të cilat bëjnë thithjen e lagështis dhe vllagës nga muret e e objekteve te ndryshum si objekte te banuara (banesa, shtepi) dhe te pa banuara (podrume, garazha, lokale, etj) 045 405 065 . -- 045 566 671
### ofrojmë edhë matjen e lagështise####

Tag; myk vllag ybercug mallter lagshti lageshti banesa podrum renovim tharse vllagut vllages gips knauf mykut mykë sanim aporata vlag bautrockner vershim dehumidifiers déshumidificateurs glet profi izolim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim